16.01.2019

Poslední aktualizace11:09:45 PM GMT

Barbora

význam jména BarboraŽenské jméno Barbora používá v České republice 48588 žen což toto jméno řadí na 32. pořadí v oblíbenosti mezi ženskými jmény a 59. pořadí v oblíbenosti celkově.

Domácí podoby jména: Barborka, Bára, Barka, Barča, Barče, Barčinka, Baruška, Barunka, Bora.
Původ jména: řecký.
Oblíbenost jména Barbora: velmi oblíbené.

Význam jména Barbora: cizinka, barbarka, brepta.

Barbora má svátek: 4. prosince.

Charakteristika jména Barbora

Je nezávislá a hodně citlivá. Zajímá ji umění a společenský život, ale velmi si váží pohodlí. Je sebejistou perfekcionistkou. Vždy je loajální vůči kolektivu, stojí si za svými názory, ráda řeší složitější problémy. Ráda cestuje a hodně čte. Mívá různá umělecká nadání, ale musí je objevit někdo jiný. Nemá ráda když se komukoliv ubližuje.

Pokud máte další informace o jménu Barbora můžete se o ně podělit v komentářích, rádi je uveřejníme.

Komentáře  

 
+3 #2 Bára 2015-07-10 15:07
když mi bylo asi devět tak mi spolužáci řikali b[censored]no,b ramboro a barvo,asi kvůli tomu,že jsem měla ráda malování,kresle ní a různé odstíny barev.Kamarádky mi nejčastěji řikali Báro,Barčí,B[ce nsored]š,Barčo


moje jméno se mi moc líbí :lol: :lol: :lol: :-) :-) :-) :roll: :roll: :roll:
 
 
#1 replica 2012-07-02 09:30
Many people would be a fish without living in the river, just like without uk replica handbags. Many people think that replica louis vuitton handbags are perfect accessory to match their dress and reflect their personality. Certainly, there is no woman does not care about styles of Replica watches. They are afraid that the Replica watches UK will be outdated soon. However, with an exclusiveMiu Miu handbags,you would never face this problem.
 

Podpořte nás

Víte něco o nějakém jméně? Jednoduše přidejte komentář na naše webové stránky pod jméno, ke kterému se informace vztahuje, rádi uvedeme doplňující údaje ke všem jménům.

Nejzobrazovanější jména

Význam jmen

Chcete vědět co jaké jméno znamená, kolikrát se užívá v České republice nebo kdy má svátek? Pak jste na správném místě.

Averz: Ženská jména Barbora